Šport

Cvičenie cvičiť dokola

Je po Vianociach koľký že ste pribrali od prejedania sa hojnosti kilečko alebo viac ja som sa snažila aj cvičiť občas ale nebolo pravidelne cvičiť by sa malo čokoľvek a aj hocikde respektíve akýkoľvek šport ten je zdravý pre mentálny rozvoj človeka od malička štepovať deťom zdravý životný štýl lebo potom sú deti ako knedle nehýbu sa sú pretučné len žerú a žerú hore dole cez FAST-FOOD cez čipsy plné EČOK PEPSI rodičia im hodia koláče do ruky kraviny škodlivé ja by som zaviedla režim taký že by mali prednášky každý mesiac v škole maximálne každé dva o zdravotnom stave a zdravej výžive ktoré robím ja ako výživový poradca ale je ich viac napríklad Maroš Molnár a podobne nevychovajme tulene lenivé mali by sme deti aj seba vyzvŕtať mali by chodiť naše deti na krúžky športové.

učme deti k športu

BOX? KARATE a iné. Nechápem keď rodičia neplatia obedy v škole. Deti keď sa nehýbu sú často choré lekár im dá kopu liekov zničia im komplet imunitu. Radšej zdravá strava v prírode športy viac pohybu . Môj čas na cvičenie je od tej 17do 18 hodine voľakedy nebola obezita taká vo veľkom množstve ako posledné roky. Keby len obezita plno chorôb na ktorých zohráva úlohu obezita či u dospelých či detí už budúce mamičky sú tučné , obézny nemajú tiež pohyb zle sa stravujú. Poznám tu deti sú medzi nimi aj tučné viď KATA od susedov ony sa v kuse prejedajú jej babka robí predavačku tu v COOP jednota tam je veľa peňazí stále im nosí jedlo, sladkosti stará mama vnúčatám domov nečudo že tie decká majú ADHAD sú ako besné psi šibnuté je to hrozné tá výchova nula bodov no každého vec  

bicykel je šport

Sused čo má dcéry jedna je v 9 ročník ZŠ má skoro 80 kg des jeho syn ten má cirka 100 kg a staršia dcéra tiež okolo 100 kg tam sa kupuje samé mäso, sladké nápoje plno čipsy a podobne škodlivé blbosti des v kuse ich vidíte jest ešte k tomu to decko blbé myslím ta v 9 ročníku fajčí des ja by to zakázala predávať sladkosti aj nápoje sladké. Ja mám švihadlo, fit loptu ,gumu , koleso na športy ale najviac milujem AEROBIK, tanec. Dajme si záväzok ešte kým je čas a s pamätajte sa začnime sa hýbať lebo už veľa ľudí vyzerá ako prasiatko už aj rypák im náraste trochu vtipu prinesiem do článku na koniec hurá cvičenie a zdravé spanie aj strava. PS. zakázala by som reklamy na sladkosti fuj odporúčam náhrady cukru vo forme medu aj medové bio produkty cukor je zdraviu škodlivý des ani bielu múku by som nezaradila do stravy neobsahuje žiadne prospešné látky je to ako mŕtva biela hmota bez priaznivých látok pre organizmus.