Krása

Matrace pre každého

Zariaďujete si spálňu a rozhodli ste sa aj pre nový matrac posteľ segum.sk? Kupovanie matraca je veľmi významná vec. A rovnaký čas, aký ste venovali výberu nábytku do vašej spálne treba venovať aj výberu matraca. Mohlo by sa povedať, že matrac by ste mali vyberať s ešte väčšou dávkou precíznosti. Napriek tomu, že matrac zakryjete plachtou a nebude ho v spálni vidieť, tvorí matrac neoddeliteľnú súčasť vášho spánku. Pri výbere nesprávneho matracu síce budete spať v krásnej novej spálni, ale napriek tomu sa dobre nevyspíte. Výber matracu je naozaj dôležitý, a to nehovoríme len o výbere kvalitného matracu.

spánok

Určite každý dobre vie, že kvalitný ortopedický matrac je základ pre kvalitný a hlavne zdravý spánok. Avšak aj kvalitné matrace sa od seba odlišujú, a to svojou tvrdosťou, zložením materiálu ako aj výrobou. Preto je vhodné ich vyskúšať alebo aspoň si prečítať základné informácie každého matracu. Niekto rád síi na chrbte, niekto zase na boku a sú aj takí, ktorí preferujú spánok na bruchu. Poloha pri spánku je taktiež dôležitá, ale nech už preferujete spánok v akejkoľvek polohe, treba tomu prispôsobiť matrac aj vankúš.

spánok

Slovenský výrobca Segum je pripravený na všetkých zákazníkov, tých čo spia na chrbte až po tých, čo sa radi stúlia do klbka a spia na bruchu. A preto svoju výrobu uspôsobuje požiadavkám svojich zákazníkov. Do svojich matracov používa aj prírodné materiály, aby spánok bol ešte zdravší a kvalitnejší. Vďaka prírodným materiálom dochádza do prúdenia vzduchu, čím sa znižuje potenie ležiaceho. Poťahy matracov sú vyrobené s vysoko-technologicky upravených materiálov, tak aby boli vhodné aj pre alergikov a ľudí s veľmi citlivou pokožkou a taktiež, aby sa dali ľahko prať a hygienicky udržiavať. Preto ak hľadáte tie správne matrace do vašej spálne, navštívte predajne Segum a určite si vyberiete.