Služby

Možno vám život dáva šancu

Nikdy nebude ten ideálny čas na dieťa, vždy sa niečo pritrafí a vy si s tým budete musieť poradiť a zvládnuť to. Ideálna situácia neexistuje na nič a tak je to aj v tomto prípade.

„Snažíme sa už príliš dlho a stále sa nedarí.“

„Ďalší potrat už neprežijem. Odoberá mi to silu.“

„Už to vzdávam. Nám sa to nepodarí asi nikdy.“

pomôcky na masáž

Takéto a podobné výroky môžeme počuť z úst žien, ktorým sa zatiaľ nepodarilo počať alebo porodiť. Majú to veľmi ťažké, najmä ak sa to v ich okolí hemží samými deťmi, ktoré oni zatiaľ nemajú. Môžu to znášať priam až hystericky, no nemôžeme im to mať za zlé, pretože si to ani nevieme predstaviť, čo všetko to obnáša.

malé bábätko

Iný pohľad na celú vec

Hoci to bolí, mali by sa na to pozrieť z druhej strany. Možno im život alebo boh (ak veria) dáva druhú šancu vyskúšať si život. Venovať sa samých sebe, pripraviť sa ešte viac na život s bábätkom ako boli doteraz. Možno si mysleli, že sú pripravení, ale neboli. Začať užívať kyselinu listovú, jesť zdravšie, cvičiť, nemyslieť na dieťa dvadsať štyri hodín denne, aby to potom neodnášalo vaše partnerstvo alebo manželstvo. Keď sa nedarí, skúste sa od toho odpútať. Zoberte sa, ak nežijete v manželstve. Svadobné plánovanie vám zoberie dosť veľa času a vy prídete na iné myšlienky. Začnite venovať pozornosť vášmu partnerovi. Cestujte, to potom možné tak ľahko nebude. Objavujte prírodu, učte sa cudzie jazyky… Navštívte tantra Zvolen. Je toľko činností, ktoré vám možno chcel boh dopriať skôr ako sa stanete rodičmi. Možno tento partner nie je ten pravý a vy zistíte, prečo ste s ním nemohli mať deti, pretože príde iný a lepší. Všetko, čo sa deje má svoj dôvod. Má nám to niečo povedať a my sa máme vďaka tomu niečo naučiť. Možno ste to ešte nepochopili, aj keď je to ťažké, chyťte život za pačesy a venujte sa samy sebe. Prídete na iné myšlienky, zlepší sa vaša nálada a možno práve vtedy sa zaseje semienko života, ktoré už dlho očakávate.