Nakupovanie

Muži tiež radi ukazujú svoje krivky v peknom oblečení

Návšteva posilňovne sa oplatí v prípade, že okrem peknej figúry a zdravého tela máte v pláne obliecť si skinny jeansy, ktoré jasne ukážu, kde ešte máte rezervy a mali by ste popracovať na vyrysovaní postavy. Takže tento typ nohavíc si primárne môžu dovoliť muži štíhlej postavy, so súmernými mierami, aby bola postava vyvážená.

Jednoduchý, ale efektný štýl

BIG STAR sa venuje aj móde pre mužov, šije pre nich odevy v trendových strihoch, ktoré vyhovujú všetkým vekovým kategóriám a kvalite, ktorej môžu dôverovať. Poľská značka sa udomácnila aj na Slovensku a prináša k nám oblečenie všetkých vekových kategórií. Na svojej eshopovej stránke ponúkajú všetko od nohavíc, cez košele, tričká až po bundy a kabáty. Pre mužov, ženy aj deti, oblečenie na voľný čas či do práce, z materiálov, ktoré sú príjemné na telo a spĺňajú všetky atribúty moderného odievania.

Muži sa môžu tešiť z množstva džínsov, ktoré majú na výber, skinny jeans pánske Bigstarjeans sú obľúbené v mnohých odtieňoch, svetlej, klasickej modrej, tmavomodrej alebo čiernej farbe, ku ktorým sa dajú doladiť ostatné časti outfitu na každý deň. Skvelo dokážu nahradiť aj klasické látkové nohavice a spolu so sakom vytvoriť ležérny vzhľad, ktorý je mimoriadne populárny hlavne kvôli pohodliu.

Pružná džínsovina je základ na výrobu jeansov, ktoré sú tesnejšie a tvarujú postavu. V nich je vidieť krivky rovnako ako u žien, preto aj muži by mali byť pri ich výbere opatrní a voliť strih, ktorý im na vzhľade neuberie. Štíhla silueta týchto džínsov dokáže aj opticky predĺžiť postavu, takže má aj svoje výhody, ale dôležitá je celková súmerná harmónia tela.

Jeden z mnohých odtieňov džínsov

K týmto nohaviciam sa hodia tenisky, ale aj športovejšie topánky, ich výber by mal podliehať príležitosti, kam sa v nich chcete dostaviť. Správna voľba totiž môže mnohému pomôcť, ale nesprávna naopak, všetko pokaziť, tak na to myslite pri každom nákupe v tomto obchode.