Krása

Upravené nechty=ženskosť a krása

Značka D- nails, ktorá je zárukou kvality a spokojnosti žien, ktorých doménou sú vždy upravené nechty. Značka hodná pozornosti, ktorú si zamilujete. Gélové nechty Košice sa tešia čoraz väčšej popularite. Je to pre ich výhodu trvácnosti, rozmanitosti farieb a dĺžok. Výhoda hlavne pre ženy, ktoré túžia po dlhých, upravených nechtoch, ale nevedia si ich dopestovať pre ich lámavosť a krehkosť. A práve značka D-nails je vhodná nielen na krátke s stredné dĺžky nechtov, ale zvládne aj extrémnu dĺžku, čo je pre výraznejšie typy žien skvelou alternatívou. Táto značka je úžasná nielen pre kvalitu materiálu, ale aj zložením jednotlivých produktov. Lebo či si už nechty dávate robiť v obľúbenom salóne, alebo si ich radšej upravujete doma, či možno len rozmýšľate, žeby ste s gélovkami začali, táto značka sa teší práve obľube nielen u skúsených nechtárok, ale svoje miesto má aj medzi začiatočníkmi. Všetko potrebné pre nechty preto nájdete na stránke https://www.d-nails.sk/.

Farebný gél lak
Od podkladových gélov, cez stavebné, farebné až po vrchné topy, tzv. finish gély, ale aj pilníky, umelé nechty, šablónky, štetce, či zdobenia. Vyzdvihnúť treba ich polygély, ktoré sú práve pre začiatočníčky tou najlepšou možnosťou pre stavbu nechtu. Majú úžastnú, krémovú konzistenciu, takže nezatekajú ku kožičkám a dávajú tým obrovský časový priestor pre dokonalú modeláciu. Stačí si vybrať farbu a balenie, keďže sú predávané v tube aj v kelímku podľa toho, aké balenie Vám viac vyhovuje. Za povšimnutie taktiež stoja gél laky. Tie ponúkajú veľké spektrum farieb, ktoré kryjú už v jednej vrstve a výhodou je tiež to, že niektoré farby majú v 15ml baleniach, ktoré sú cenovo výhodné a navyše si nemusíte tak často dopĺňať zásoby, čo poteší každú manikérku.

kvalitné farebné gély

Pri správnom postupe nechty vydržia aj 8 týždňov, čo taktiež odľahčí Vašu peňaženku. Zároveň sú d nails gély a polygély odolné voči vysokým teplotám a tak Vám umožňujú si užiť aj horúce letné mesiace s krásnymi nechtami. Či už ste priaznivcom domácej úpravy nechtov alebo ste sa rozhodli pre umelé mihalnice, táto stránka Vám ponúka riešenie pre obe varianty Vašej úpravy. Veď predsa prvé, čo si na Vás človek všimne, aj keď si to neuvedomujeme je obočie, oči a nechty. Lebo práve tak, ako Váš dynamický pohľad vedia očariť práve upravené nechty, ktoré svedčia nielen o Vašej starostlivosti o seba, ale aj doplnia Váš outfit a tak z Vás vedia spraviť neprehliadnuteľnú osôbku pre svoje okolie.