Služby

Čaro senzuálnych masáží

Senzuálne masáže sú masáže, pri ktorých sa tantrická masérka zameriava predovšetkým na intímne oblasti a i blízke okolie. Sú veľmi populárne. Tento typ masáží viac vyhľadáva mužská časť populácie, pretože niekoľko lekárskych výskumov dokázalo, že pravidelné stimulácie a prekrvovanie intímnych zón takýmto starostlivým spôsobom má za následok množstvo zdravotných benefitov a dokonca dokáže predchádzať množstvu nepríjemných ochorení ako je napríklad zväčšení prostaty a v prípade, že človek touto chorobou už trpí, takéto pravidelné návštevy tantrického salónu za účelom vyhľadania senzuálnych masáží pomáhajú zmierňovať priebeh tohto ochorenia.

žena

K senzuálnym masážam sa zaraďujú masáže ako párové, nuru, 4 hands a podobne. Senzuálne masáže sú 1 z kategórií tantrických masáží, ktoré majú svoj pôvod na ďalekom východe, konkrétne v Indii, kde vzniklo náboženstvo a filozofia, z ktorého tieto masáže vychádzajú a ktoré sa nazýva tantrizmus. Toto učenie v sebe spája množstvo prvkov z budhizmu, hinduizmu a rôznych indických učení a filozofii a taktiež by sa dalo povedať, že je určitým spôsobom meditačnou technikou, pretože v ňom taktiež môžeme nájsť prvky z jógy a tantrické masáže sú známe tým, že začínajú práve týmito meditačnými cvičeniami, a to konkrétne dychovým cvičením.

žena

Vedomé dýchanie nám totiž pomáha uvedomiť si seba samého, precítiť vlastné telo a hlavne sa ukľudniť a pripraviť na nasledujúce minúty s prečistenou mysľou. Taktiež sa začínajú známym pozdravom namaste, čo je pozdrav, v ktorom si dvaja ľudia vyjadrujú vzájomnú úctu a rešpekt. Zaujímavosťou je, že tantrické masáže celkovo sú v súčasnosti viac obľúbené v Ázii a v blízkom okolí, kde sa tešia veľkej popularite. Tieto masáže sa nesú v znamení úctivého ticha, prítmia, sviečok, pomalej tantrickej hudby a pomalého podmanivého tempa.