Služby

Raedy made firma pre každého

Niekomu je lepšie v bežnom zamestnaní, odrobí si 8 hodín denne a má svoj voľný čas. Zamestnanie však so sebou prináša šéfa, ktorý vám často krát dýcha na chrbát, voľno si musíte vypýtať a častokrát je na vás vyvíjaný veľký tlak. A potom tu je podnikanie. Ste sám sebe pánom, zarábate podľa vlastnej šikovnosti a úsilia a taktiež máte všetko vo svojich rukách. Obidve formy práce majú svoje výhody aj nevýhody. No pokiaľ ste rozhodnutý, že máte kapitál aj povahu vykonávať podnikateľskú činnosť, je na čase založiť si vlastnú spoločnosť. Ako prvé musíte vedieť v čom chcete podnikať. Nájsť dieru na trhu a vrhnúť sa do niečoho, čoho nie je trh presýtený.

predaj

Ak takýto produkt, alebo službu nájdete, smelo do toho. A začína sa kolotoč návštev úradov, podpisovania, čakacích lehôt na rozhodnutia. Práve to množstvo začínajúcich podnikateľov odrádza. Zložité a dlhotrvajúce zakladanie spoločnosti. No bez registrácie firmy a prideleného IČO a DIČ čísla zarábať jednoducho nemôžete.

podnikanie

Máte aj iné riešenie?

Ak je jediným problémom dlhá doba pri zakladaní spoločnosti, máte aj inú možnosť. Firmu si už priamo kúpiť. Existuje takzvaná online databáza firiem na predaj alebo ready made spoločnosti, ktoré už nejaký čas fungovali, ale aktuálne nevykonávajú aktívnu podnikateľskú činnosť alebo novozaložené firmy priamo na tento účel predaja. Všetky firmy, ktoré sú na predaj nesmú byť v registri dlžníkov, ani mať iné nezákonné problémy. Firmu, ktorú si kupujete sa stáva vašou ihneď po podpise zmluvy. A takisto môžete hneď začať vykonávať podnikateľskú činnosť. Výhodou kúpy ready made spoločnosti je rýchle jednanie. Podnikať môžete začať oveľa skôr, ako v prípade vlastného zakladania novej spoločnosti. Zaujala vás možnosť firmy na predaj https://41business.com/predaj-ready-made? Navštívte stránku 41business.com a dozviete sa viac ešte dnes.