Financie

Hranie hier môže byť návykové

Poznáme veľa druhov rôznych závislostí. Niekto je závislý na alkohole, iní sú závislí na fajčení cigariet alebo iných tabakových výrobkov a tí ďalší majú závislosť v hraní automatov. Hranie automatov hraničí s prežitím. Aj keď ani alkohol k tomu nemá ďaleko. Ľudia nechcú tráviť čas so závislými ľuďmi. Stávajú sa pre nich odporom a mnohí sa im vyhýbajú. Ako so svojou závislosťou máte bojovať, ak ste sa už raz dostali do takých problémov? Problémy s hraním sú výraznými problémami, ktoré ľudia trápia každý deň. Potrebujete viac peňazí, aby ste mali spokojný život a mohli si dopriať, čo len chcete?

automaty

Potrebujete peniaze na oblečenie, nové auto alebo aj na dovolenku? Určite sa ich nesnažte získať hraním automatov alebo kasínových hier. Po hraní nebudete mať ani len na ponožky či teplé rožky. Určite sa nedostaňte do tohto kolobehu, z ktorého nebudete vedieť vyjsť von. V prvom rade si musíte priznať to, že ste na hraní automatov závislým. Potom by ste o tom mali povedať svojej rodine, ktorá urobí rapídne opatrenia. Možnože vás odtrhnú od vašich peňazí, aby ste nemohli ďalšie peniaze míňať a aby vás nelákali zbytočné výhry z jackpotov.

výhra

Výhra vás bude neustále lákať, no viete si svoju závislosť potlačiť tým, že automaty nebudete navštevovať. Automaty sa však ešte stále nachádzajú aj v mnohých krčmách, kde chodia najmä muži. Aj môj otec hrával voľakedy automaty. Ktovie, či ich nehráva dodnes, no mali sme to šťastie, že neprehral aj strechu nad hlavou. Mnohé rodiny riešia rôzne problémy so závislosťami. Niekoľko tisícová výhra, či miliónová výhra, vás neustále láka získať ju? Nerobte to. Varujem vás dopredu, že ak vložíte čo i len jedno euro zo svojej výplaty, budete to neskôr veľmi ľutovať. To by ste teda nechceli. Nemôžete si dopredu uvedomiť, čo vás čaká v prípade prehry. Budete to skúšať znovu a znovu, až kým do hry nevložíte celý svoj majetok. Odolajte tomu čo najskôr.