Služby

Tantrický orgazmus na vyžiadanie

Tantrická masáž v posledných rokoch naberá na popularite, pretože nie je len o sexuálnom zážitku, ale predovšetkým ide o možnosť, ako dostať z tela všetko napätie. Pohlavná stimulácia je v réžii profesionálnej masérky, takže sa netreba ničoho obávať. Tantra masáž s vyvrcholením alebo bez neho Privatoportal? To je otázka aj financií – s orgazmom je s príplatkom, ale aj rozhodnutia. Pre začiatočníkov je asi na začiatok lepšie nechať sa stimulovať bez vyvrcholenia, no najmä v prípade obáv si najprv preštudujte, čo vás v prípade tantrickej masáže čaká. Ide o samé príjemné veci, no napriek tomu môžete pociťovať mierny stres či zmätok, ktorý sa ale postupne rozplynie.

sexi žena

Masáž sa odohráva v príjemnej miestnosti s romantickou atmosférou, pri svetle sviečok a s omamnou vôňou, ktorá vám nevtieravo, ale aj výrazne opantá zmysly. Rovnako tak orientálna hudba má svoje čaro a so spoločnosťou krásnej masérky sa viete postupne uvoľniť. Dotyky majú rôznu intenzitu, no neucítite žiadnu bolesť, skôr chvenie a vzrušenie. Na stimuláciu zmyslov sú prichystané pomôcky s rôznym povrchom, napríklad kožušinky. Popularita tantrickej masáže je zrejme preto taká vysoká, že je aj zdravotne priaznivá. Telo je viac senzitívne, vnímavé na dotyk, zmysly sú ostrejšie, libido sa prebúdza. Pomáha v prevencii liečby prostaty a na ženskej strane pomáha otvoriť ženskú sexualitu, ktorá je úzko prepojená s plodnosťou.

tantra masáž

Tantra zdravo podporuje pozitívny vzťah k ľudskému telu, blahodarne vplýva na myseľ a sú preukázateľné aj zlepšenia v sexuálnej oblasti. Navyše pozitívne zmeny badať aj na sebavedomí a znižovaní stresu. Takto harmonicky pôsobí takmer v každej oblasti života a preto by ste nemali váhať a zaradiť túto masáž do pravidelného životného rytmu. Uvidíte, budete sa cítiť skvele, tak neváhajte a hneď sa objednajte, zažijete, to čo ste ešte nezažili.