Krása

Kľúčenky na krk ako dobrá pomôcka

Každý človek má kľúč od domu, či bytu alebo mnoho ďalších kľúčov, ktoré potrebujú veľmi často. Taktiež zamestnanci majú rôzne kartičky, či čipy, ktorými sa klikajú pri príchode, či odchode z práce a nie vždy ich vedia medzi toľkými vecami v taške nájsť. Vyskúšajte si objednať šnúrky na krk https://www.promodarceky.sk/kategorie/reklamne-predmety/klucenky/klucenky-na-krk/, ktoré sú dobrou voľbou a zároveň pomôckou pri takýchto situáciách. Na tieto šnúrky si viete upevniť naozaj čokoľvek, čo potrebujete mať pri sebe veľmi často a nemáte čas na hľadanie. Boli veľkým hitom v minulosti, kedy ich mal takmer každý, no v dnešnej dobe sa tento hit vracia späť.

Poznámkový blok

Na tejto webovej stránke nájdete pomerne veľké množstvo kľúčeniek v rôznych farbách a hrúbkach. Môžete si ich kúpiť bez potlače, alebo si dať na ne vytlačiť svoj vlastný design, či logo. Pracovníci tejto firmy vám veľmi radi pomôžu s výberom potlače. Vlastníte firmu a chceli by ste potešiť svojich zamestnancov malým darčekom? Práve tieto šnúrky na krk sú skvelou voľbou. Nielen, že ich potešíte, ale zároveň budú mať vďaka vám potrebné veci priamo po ruke. Môžete ich pribaliť do rôznych balíčkov ako doplnok, či už sa jedná o narodeninové balíčky, vianočné alebo akékoľvek iné.

Obal na karty ku smartfónu

Na výber máte z 3 druhov materiálu a to bavlna, polyester alebo silikón. Čo sa týka farebného prevedenia, viete si vybrať z 13 farieb. Ceny za tieto šnúrky sú úplne nízke a pohybujú sa do 2 eur. Zároveň si môžete objednať šnúrku s obalom na karty, ktorá je vhodná ku smartfónom. Ak vás čaká nejaká akcia a chceli by ste reprezentovať svoju výrobu alebo firmu, taktiež je toto jedna z najlepších možností ako to urobiť. Keďže ceny sú nízke, môžete si objednať väčšie množstvo s vlastnou potlačou alebo logom a rozdať ich návštevníkom akcie. Zaručíte si dobrú reprezentáciu a zároveň sa dozvedia o vašej firme a tak sa vám zvýšia obraty.