Služby

Krtkovanie

Možno ste to už vo vašej domácnosti zažili, poznáte to, keď vám neodteká voda a vám vzniká značný problém, pretože bez správneho odtoku vody ste odstavení od mnohých bežne dennodenne vykonávaných činností. Naša spoločnosť rieši práve problémy s odtokom, či už ide o vašu kuchyňu. Kúpeľňu alebo toaletu. Poradíme si aj so zložitými prípadmi vďaka technológiám a pomôckam, ktoré pri našej práci používame.

Zameriavame sa na čistenie kanalizácie a v tomto ohľade vám môžeme vaše potrubia aj preventívne skontrolovať, aby prípadné menšie problémy neprerástli do závažnej udalosti vo vašej domácnosti, čomu sa dá týmto spôsobom predísť. V prípade, že je časť vašej kanalizácie poškodená, vieme ju opraviť, vymeniť nefunkčné časti a jednoducho dať všetko do poriadku, aby odtok vody fungoval stopercentne.

odstraňujeme nečistoty z potrubí

Krtkovanie cena https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii/ je položka, ktorá je orientačne uvedená na našej internetovej stránke. Konkrétna cena závisí od konkrétneho prípadu, keďže k daným problémom pristupujeme individuálne a následne vytvárame cenu za krtkovanie. Ak si prajete dozvedieť sa o nás viac, sledujte nás na internete, kde nájdete okrem kontaktných údajov aj informácie o našej činnosti.

krtkovanie v procese

Zaručene vaše odpadové rúry dostatočne prečistíme a zbavíme ich nečistôt, ktoré sa neustálym používaním, umývaním riadu, vlasov a podobne, do potrubia dostávajú a spôsobujú jeho nedostatočný prietok a upchatie. Zameriavame sa na čistenie kuchynských drezov, umývadiel, sprchovacích kútov, vaní a toaliet. Špecializovaný tím odborníkov sa o všetko postará. Ponúkame kvalitu za bezkonkurenčné ceny. Vaša spokojnosť so správnym odtokom vo vašej domácnosti je pre nás prvoradá. Venujeme sa aj čistenie potrubí v spojitosti s verejnými priestranstvami ako sú firmy, obchodné domy, supermarkety, finančné inštitúcie a podobne. Všade tam je správny odtok vody dôležitý, s nevyhnutnosťou pravidelnej kontroly, aby nedošlo k narušeniu prevádzky a k obmedzeniam, ktoré upchaté potrubie spôsobuje.