Nakupovanie

Nebíčko po tele

Masážne prvky použité pri rôznych masážach sa menia. Niekde sa používajú len ruky, niekde banky alebo lávové kamene. Niektorá masérka masíruje svojím vlastným telom, niektorá používa pri masáži masážne valčeky alebo iné pomôcky, ktoré zvýrazňujú samotnú masáž. Každý má svoj štýl a aj každá masáž je individuálna. Záleží aj od daného klienta, ktorú masáž preferuje a ktoré prvky sa mu páčia. Nikto nebude nútiť svojho klienta vydržať masáž, ktorá je nepríjemná. Také niečo sa nerobí, je to prakticky dosť neetický nútiť klientov vydržať nepríjemnú alebo dokonca bolestivú masáž. Za to si žiadny človek nechce dobrovoľne zaplatiť. Cieľom masáže je človeka uvoľniť, pomasírovať mu všetky dohodnuté body tak, aby odchádzal s presvedčením, že sa chce aj vrátiť.

žena v posteli

Senzuálna masáž prebudí v tebe všetky tvoje zmysly. Máme ich päť, hoci vedci už objavili aj nejaké nové, no nie je to ešte overené… Tak týchto päť zmyslov sa postará o tvoj dokonalý relax. Vypne ti myseľ, mozog prestane pracovať. Neboj sa, iba na tú chvíľu masáže, potom sa opäť naštartuje. A bude pracovať ešte výkonnejšie a lepšie ako predtým. Zmysly zosilnejú a ty budeš vnímať každý jeden dotyk intenzívnejšie a intenzívnejšie. Tvoj sluch sa zosilnie, hmat bude citeľnejší, zrakom budeš vnímať každý jeden detail, chuť v ústach bude intenzívnejšia a tvoj nos zacíti vône, ktoré budú aj o dve miestnosti ďalej. Práve preto sa používajú pri masážach vonné oleje, ktoré zvýrazňujú účinky samotných masáží. Pri niektorých sa použijú aj špeciálne vonné oleje.

žena v klobúku

Akúkoľvek masáž, ktorú absolvuješ, by si si mal užiť. Masáž nemá byť bolestivá a nemá viesť k tomu, že ťa na druhý deň bolí každý sval na tele. Potom tá masáž nie je vykonaná odborne a profesionálne. Niekde je chyba a ty by si mal požadovať náhradu za poškodenie. Pretože takéto niečo nie je akceptovateľné.