Nakupovanie

Kvalitné postele od firmy SEGUM

Slovenská firma SEGUM už s dlhoročnou tradíciou vyrába kvalitné slovenské zdravotné matrace a ďalšie so zdravým spánkom súvisiace produkty. Jedným z nich je aj veľmi obľúbený model postele LADA MAXI. Ide o pohodlnú posteľ, ktorá krásne doplní akýkoľvek moderný interiér. Jej konštrukcia je pevná a stabilná. Posteľ stojí na nohách, takže pod ňou bez námahy môžete pravidelne vysávať, aj umývať podlahu. Posteľ na nohách oceníte aj v prípade, že máte interiér vykurovaný podlahovým kúrením. Teplo sa tak môže bez prekážok šíriť z podlahy do miestnosti. Ak však potrebujete úložný priestor, objednajte si verziu BOX, ktorá je oň rozšírená.

noha pod perinou

Má pútavé zošikmené čelo. Určite oceníte aj veľmi praktické nočné stolíky, ktoré poslúžia ako podstavec pod nočnú lampu, knihy, okuliare, či iné drobnosti, ktoré potrebujete mať na dosah ruky. Posteľ si môžete objednať v rôznych rozmeroch, podľa toho, či ju bude využívať jeden človek, alebo pár. Rovnako aj farba dekoru je voliteľná, pričom máte na výber množstvo prírodných odtieňov, ktoré pôsobia útulne a sú nadčasové. Momentálne máte možnosť objednať si posteľ LADA MAXI za zvýhodnenú cenu, takže získate kvalitnú posteľ za málo peňazí. Mali by ste záujem o posteľ LADA MAXI https://www.segum.sk/produkt/lada-maxi, no nemáte čas prísť do predajne a osobne si posteľ objednať?

spiaca žena

To nie je žiadny problém. Je dostupná na e-shope www.segum.sk a kúpiť si ju tak môžete pohodlne od hocikiaľ, kde máte internetové pripojenie. Nezabudnite si pozrieť aj ďalšie zaujímavé ponuky firmy SEGUM. Do novej postele si môžete kúpiť výnimočne pohodlný matrac, taktiež za zvýhodnenú cenu. So zľavou až neuveriteľných 60% si momentálne môžete kúpiť matrac TOP LOTUS, ktorý vyniká prírodnými materiálmi. Je to stredne tvrdý matrac vysokej kvality. Má nosnosť až 120 kg a nájdete v ňom odolné materiály, ako napríklad gumokokos, či eco-friendly pamäťovú penu, ktorá sa postará o pohodlie a rovnomernú oporu celého vášho tela.