Služby

Domáca kuchyňa Bratislava

Pokiaľ hľadáte tradičnú kuchyňu za prijateľné ceny, určite sa zastavte na Gurmánskom dvore u Oravca. Táto reštaurácia ponúkajúca rozvoz jedla sa nachádza v Bratislave v mestskej časti Ružinov, kde vám je plne k dispozícii. Okrem predstavovania každodenného menu s možnosťou donášky jedla priamo ku vám domov za vás radi vyriešia aj najrôznejšie spoločenské udalosti a diania. Nebojte sa na nich obrátiť v prípade, ak sa chystáte zorganizovať veľkolepé rodinné akcie, oslavy, krstiny, svadby či hocaké firemné akcie. Táto reštaurácia so sídlom v Bratislave ponúka svojim klientom tradičné slovenské jedlo pripravované z prvotriednych a kvalitných surovín a taktiež ako máloktorá z reštaurácií na Slovensku myslí aj na vegetariánov, pre ktorých pripravuje špeciálne pokrmy, do ktorých sú zamilujete.

ovocie

Okrem toho sa môžete tešiť na neprimerane veľké porcie, ktoré vôbec http://www.freeglobe.cz/Articles/254-rodina-dostane-vyse-1-5-miliona-dolarov-vo-vobec-prvom-sudnom-odskodneni-za-autizmus-sposobeny-ockovanim.aspx nesúhlasia s prekvapivo nízkymi cenami. Prečo si máte vybrať práve ich? Dôvodov je množstvo. Domáca kuchyňa, priestory s terasou s pekným výhľadom, vyhradené miesta pre deti, možnosť priestorov na prenájom pre vaše plánované akcie či stretnutia, televízia pre sledovanie programov je samozrejmosťou a taktiež široký výber jedál a pitia. Na ich oficiálnej webovej stránke nájdete každý deň aktualizované obedové menu Bratislava.

čerstvé potraviny

Denné menu na nasledujúce 4 dni je nasledovné. V pondelok sa môžete tešiť na celkom 10 jedál, utorok vás čaká taktiež široká ponuka 10 jedál ako aj vo štvrtok a stredu. Zo všestranne vytvoreného menu s množstvom najrôznejších pokrmov si zaručene vyberiete nízka cena vás príjemne prekvapí. Vybrať si môžete slepačí vývar, luskovú na kyslo, hráškovú polievku, fazuľovú s klobáskou, falošnú guľášovú, rezne, kuracie mäso, rizoto, hranolky, halušky, syry, francúzske zemiaky, tarhoňu, karé, ryžu, šaláty a množstvo ďalších pokrmov.