Služby

Ready made spoločnosť

Dnes máte na výber z dvoch možnosti ako si budete zarábať. Buď sa zamestnáte priamo u nejakého zamestnávateľa a máte osem hodinovú pracovnú dobu, dodržiavate pokyny a pravidlá nadriadeného a počet dní voľna máte vopred určený, alebo začnete podnikať. Pri podnikaní ste sám sebe pánom, pracujete kedy vy potrebujete a nikto nad vami nestojí. No jedna aj druha strana ma svoje výhody aj nevýhody. Pokiaľ ste však rozhodnutý pre podnikateľskú činnosť, vybavovačiek je viac než dosť. Všetko sa začína založením spoločnosti. Bez potvrdení a registrácie vašej firmy na úradoch nemôžete začať podnikať, prijímať zákazky ani mať finančný zárobok. Je pravda, že pri zakladaní spoločnosti vás čakajú finančné výdavky, a tiež čas a nervy pri vybavovaní DIČ či IČO čísla. Preto sa rozmohol trend ready made firiem. A to nielen na Slovensku. Po celom svete sú firmy na predaj mimoriadne populárne.

podnikanie

Čo je ready made spoločnosť?

Ide o firmy, ktoré boli založené priamo za účelom predaja alebo skončili svoju činnosť, nemajú žiadne finančné či právne záväzky a majiteľ od spoločnosti odstupuje. V jednom aj druhom prípade si môžete takúto firmu kúpiť. Aké sú výhody? Kúpiť si vytvorenú založenú spoločnosť vás ušetrí od množstva vybavovačiek. Máte pridelené DIČ aj IČO, spoločnosť je registrovaná na daňovom úrade a vy po podpísaní zmluvy získavate plnohodnotnú spoločnosť, ktorej ste ihneď vlastníkom. A navyše hneď môžete začať podnikať. Nemusíte čakať dlhé hodiny na administratívne záležitosti súvisiace so vznikom firmy.

podnikanie

Dostupnosť ready made firiem nájdete aj online. Vybrať si môžete tu správnu pre vaše podnikanie a začať v krátkom čase zarábať. Stačí navštíviť internetovú stránku 41business.com a pozrieť si o ready made spoločnostiach viac. V prípade otázok vám na 41business.com radi zodpovedajú vaše otázky. Uľahčite si aj vy svoje podnikateľské začiatku s ready made spoločnosťou.