Služby

Slovenské salony

Tantra masáže je skrátený názov pre tantrické masáže, ktoré sú s obľubou vyhľadávané u oboch pohlaví vďaka im zdravotným benefitom a zážitkom. Vyhľadať ich môžete aj u nás na Slovensku, pretože aj naša krajina ponúka skvelé tantrické masážne salóny, a teda nemusíte cestovať do zahraničia. Sú skvelou voľbou pre všetkých, ktorí sa chcú začať viac milovať alebo prekonať nejaké traumy, ktoré majú za následok problémy s vlastnou sexualitou a vnímaním seba samého. Taktiež ju môžu vyhľadať a navštíviť ľudia, ktorí sú len prirodzene zvedaví a o týchto masážach už dlho veľa počuli a chcete byť sami na vlastnej koži vyskúšať či je pravda, čo všetko sa o nich hovorí.

žena

Tantrické masáže môžete navštíviť aj v prípade, že práve neviete, čo so svojím voľným časom a chcete ho nejako efektívne využiť. Tantrické masážne salóny bývajú otvorené v podstate nepretržite, avšak nemôžete do nich klasický vojsť a čakať, že budete ihneď zavolať na vašu masáž. Takto to nefunguje ani pri bežných masážach. Pokiaľ chcete navštíviť tantrický masážny salón za účelom vyhľadania tantrického masážneho programu, musíte sa objednať minimálne hodinu vopred, a to prostredníctvom online formulára priamo na oficiálnej webovej stránke tohto salóna, prípadne pokiaľ tento salón neponúka rezervačný formulár, tak je potrebné personál kontaktovať telefonicky.

žena

Táto hodina znamená, že personál má čas všetko pripraviť na vašu návštevu, čo sa týka predovšetkým zabezpečenia stopercentnej hygieny miestnosti a taktiež pripraviť všetko na sprchu, ktorej sa budete musieť zúčastniť pred tým, aby ste boli pripustení na vašu masáž. Je potrebné pripraviť sa na to, že takéto masáže sa zväčša platia vopred prostredníctvom online platby. Taktiež je vhodné informovať sa o pravidlách, ktoré v danom masážnom salóne panujú, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam.