Nezařazené

Plastové obálky sú tým správnym riešením

Dnes je in všetko, čo je menšie, praktickejšie a napriek malým rozmerom funkčnejšie. Také sú aj plastové obálky v porovnaní s nemotornými kartónovými škatuľami. Majú praktickejšie rozmery a sú spoľahlivejšie, no predstavme si ich výhody trochu viac:

Áno, využívajú sa aj preto, že sú pevné a odolné, napríklad aj proti vlhkosti a dažďu, plast je ideálny materiál na ochránenie menších, labilných a relatívne ľahko poškoditeľných predmetov, ktoré potrebujete poslať poštou či kuriérom na dlhú cestu.

obálka, káva, ruž

A ako už zrejme viete aj z vlastných skúseností s nimi, rozhodne pri balení nie sú potrebné žiadne špeciálne úpravy a triky, manipulácia s plastovou obálkou je veľmi jednoduchá a s prehľadom niečo do nej zabaliť zvládne každý. Rýchlo a bez zbytočných starostí, no pritom spoľahlivo.

https://youtu.be/9vgs3AdrQFo

Zabalený predmet v nej je chránený z viacerých dôvodov. Je chránený zvonku, proti vplyvom vonkajšieho prostredia a napríklad počasia, lenže je chránený aj vo vnútri a ideálne schovaný pred prípadnými zvedavými zrakmi kuriérov a respektíve tých, ktorým nie je určený. Vďaka tmavej fólii zvnútra nikto nemusí vedieť, čo sa to v nej nachádza zabalené. Dozvie sa to až príjemca, keď ju otvorí.

No a samozrejme k tým najznámejším a voľným okom viditeľným výhodám sa radia- rozmery. Praktická veľkosť plastovej obálky, viditeľne menšia a šikovnejšia oproti papierovým boxom, ktoré mimochodom ľahko navlhnú, ľahko sa poškodia, zaberajú viac miesta a kvôli väčším rozmerom je potom aj zásielka drahšia. Tieto problémy sa v súčasnosti ľahko vyriešili práve s príchodom a stále rozšírenejším používaním plastových obálok.

príjem pošty

A nemyslite si, že ide len o kusy s nejakým stále rovnakým, nudným dizajnom. Ich hlavné výhody boli spomenuté vyššie, ale potešia vás aj takým detailom, akým je napríklad možnosť vybrať si z rôznych farebných alternatív, obálka nemusí byť len biela, ale napríklad takisto modrá, ružová, zelená,… atď.