Krása

Vhodný a kvalitný matrac pre Váš zdravý spánok

Ako si správne vybrať matrac Vám poradí ponuka segum.sk so širokou kolekciou zdravotných ortopedických matracov vynikajúcej kvality, ktoré sú vyrobené z prírodných surovín. Správny výber matraca nie je jednoduchá záležitosť, ponuka zahŕňa aj poradenstvo vďaka ktorému sa určite rozhodnete správne. Úvodom je dobré vedieť, že ponúkaná kolekcia sa delí na pružinové matrace vyrobené z prvotriednych materiálov a tzv. nepružinové matrace, ktoré sa nazývajú aj sendvičové alebo penové matrace Žilina. Ich výplň tvorí komfortná pena s pamäťou, latex a gumokokos. Obidva typy matracov sa vyznačujú ortopedickým efektom, sú teda zdravotné a poskytnú Vašej kostre, kĺbom a svalom dokonalú podporu, relax a regeneráciu.

moderný vysoký matrac

Pri výbere matraca je dôležitá aj správne zvolená podložka. Z ponuky si vyberiete kvalitné lamelové rošty vhodné najmä pre pamäťové matrace. Vyberať si môžete polohovateľné rošty vhodné pre mäkšie matrace a nepolohovateľné rošty vhodné pre tvrdé matrace. Tvrdosť ponúkaných matracov sa označuje vyjadrením H1-H5, pričom matrace s označením H3-H5 sú tvrdšie matrace vhodné pre aktívnych ľudí. Mäkšie matrace s označením H1-H3 sú vhodné pre ľudí so sedavým zamestnaním, seniorov a ľudí so zdravotnými problémami. V ponuke nájdete aj kombinované matrace so zónovou tvrdosťou alebo mäkkosťou pre oblasť ramien a kolien, ktoré Vám poskytnutú úľavu pre boľavé kĺby.

matrac aj pre deti

Veľkou výhodou kompletného servisu predaja a poradenstva je možnosť odskúšania matraca priamo v predajni, sami pocítite matrac a vhodne si vyberiete. Rozmer matraca takisto nie je zanedbateľný, aktuálne sú moderné pohodlné a vysoké matraca, ktoré pôsobia elegantne a komfortne a poskytujú Vám rovnaký fyziologický zážitok. Cenové kategórie v ponuke sú od ekonomickej triedy až po Royal luxusné matrace, ktoré sú zamerané na luxus, komfort a daný zdravotný problém. Všetky matrace od najzákladnejšieho až po luxusné sa vyznačujú značkou kvality a sú overené zákazníkmi. Odporúčajú ich aj rehabilitační pracovníci a ortopédi a detskú kolekciu pediatri. Ponuka je zameraná na kvalitu pre každého.